Kurumsal

7

2010 Yılında kurulan KGM MAKİNE sektöründe uzun yıllardır geniş bir uygulama alanında hizmet vermektedir. Kurulduğundan bugüne geçen süreçte ayrıntılara önem veren kalite prensipleri, hızlı bir şekilde müşteri beklentilerini karşılamasını sağlayan iş anlayışı, projelerde devamlılığı hedefleyen prosedürleri ve devamlı kendini yenileyen güvenilir operasyon disipliniyle önemli mesafeler kat etmiş ve sektördeki sağlam kuruluşlardan biri haline gelmiştir.
KGM MAKİNE güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde kendi sektöründe aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir. Hedefimiz müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında istenilen sürede, kaliteli ve beklentilerin üzerinde Ürün ve hizmet sunmaktır.

Firmamız faaliyetlerini tüm yerel ve uluslararası çevre kurallarına ve regülasyonlarına uygun hale getirmşitir. Bu amaçla bazı yeni sistemler de geliştirmiş olan firmamız aynı zamanda projelerinde geri dönüşümlü ürünler kullanmaya da büyük önem vermektedir.

GÜÇLÜ MÜŞTERİLER

Sektör deneyimimiz ve prensiplerimize olan bağlılığımızdan aldığımız güvenle, her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine ideal çözümler sunmanın yanısıra, gelişmeye açık bir şirket olmanın mutluluğunu da yüreğimizde hissediyoruz. Metal Endüstrisi, Ağır ve Hafif Makina Sanayi , Talaşlı İmalat, A dan Z ye Makina Tasarım ve İmalat alanlarında başarıyla sürdürdüğümüz yolculuğumuzda, her zaman siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve huzuruna hizmet ettik.
Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenen hizmet kalitemizi sonraki yıllara taşımak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadık. Tüm imkanlarımızla, müşterilerimize en avantajlı ürün ve hizmetleri sunabilmek, ilerleyen günlerde de sizlerin karşısına yeni hizmet, ürünler ve daha bir çok kolaylıklarla çıkmak için çalışıyoruz. Saygın müşterilerimizin desteği, uzman personelimizin performansı sayesinde bireysel ve kurumsal çözüm ortağınız olarak sağlık, huzur ve mutluluklar dileriz.

TEKNOLOJİ

KGM MAKİNE günümüz iş dünyasında teknolojinin değerini bilen bir kuruluş olarak sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu takip sonucunda faaliyetlere faydası olacağı düşünülen teknolojiler firmamız bünyesinde bulunan ve sektörün değişik bölümlerinde deneyim sahibi çalışma grubları tarafından analiz edilmektedirler. Çalışmaların doğrultusunda yeni ve gelişime açık teknolojilere sürekli yatırım yapılmakta ve operasyonların iyileştirilmesi sağlanmaktadır.
Teknolojinin ve ilgili bilgi transferinin sayesinde standartların sürekli yükseldiği bir dönemde firmamızın kendi alanındaki tüm gelişmelere hakim ve sisteme dayalı teknolojik yatırım perspektifi müşterilerimizinde memnuniyetinin artmasını garantilemektedir.

FİNANSAL STATÜ

KGM MAKİNE bugüne kadar yaptığı başarılı projeler ve zamanlı çalışma anlayışı sayesinde tüm Türk Bankaları ile sağlam ilişkiler içerisindedir. Kredi limitesi her zaman var ve yüksektir. Bu sayede 1 milyon TL bütçelere sahip projeleri kolaylıkla karşılayabilecek durumdadır.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan faktörü iş hayatında çok önemlidir. Bu gerçeği bilen KGM MAKİNE çalışanlarını faaliyetlerinin en değerli parçası olarak görmektedir. Firmamız tüm çalışanlarına alanlarında sürekli gelişimlerini sağlamak amacıyla yatırım yapmakta ve çeşitli eğitim programları düzenlemektedir. Bu programlar sayesinde çalışanların kendi dallarında ilerlemesi ve daha üretken olmaları hedeflenmektedir. Firma bünyesinde Deneyimli tasarımcı, teknisyen ve kalifiye işçiyle beraber Sancaktepe Perpim Sanayi Sitesinde ki merkez ofiste 4 yıldan fazla hizmet vermektedir.

teklif-icon TEKLİF AL
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

    GÖNDERarrow